Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Jesteśmy firmą, której dziedziną wiodącą są prace związane z obróbką i przetwórstwem stali czarnych i nierdzewnych, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Od chwili założenia w roku 2000, naszym dominującym celem są rozwiązania dla przemysłu – głównie zakładów produkcyjnych, które zaopatrujemy w pomocnicze wyposażenie stanowisk pracy. Najczęściej są to: stoły odkładcze, podstawy oraz obudowy maszyn i urządzeń, specjalistyczne wózki do transportu wewnętrznego komponentów oraz wyrobów gotowych, podajniki i transportery rolkowe, szafy na komputery przemysłowe, stanowiska montażowe, regały magazynowe oraz wszelkie inne konstrukcje wykonywane na indywidualne zamówienie.

Specjalizujemy się zarówno w wyrobach nietypowych na skalę jednostkową jak również, seryjną. Podejmujemy się wykonania każdej konstrukcji stalowej wg dokumentacji klienta lub kompleksowo, wg wskazówek zamawiającego, wykonujemy dokumentację oraz zamawiany wyrób.

Do realizacji zamówień stosujemy materiały zależnie od potrzeb. Od tworzyw sztucznych poprzez metale kolorowe, stale czarne i nierdzewne, aż po stopy tytanu. Stale i od wielu lat współpracujemy z firmami: Valeo w Skawinie, w Chrzanowie oraz w Koszycach na Słowacji, z Coca – Colą w Niepołomicach oraz z firmami parającymi się automatyką przemysłową.

Również od ponad 10 lat współpracujemy z firmami zagranicznymi w zakresie obróbki skrawaniem odlewów ze stopów metali kolorowych oraz montażu gotowych wyrobów. Bardzo dynamiczne zmiany i modernizacje stosowane przez naszych kontrahentów, wymagają ciągłego doskonalenia naszych umiejętności, poszerzania zakresu świadczonych usług oraz wdrażania innowacji.

Jednakże nie jesteśmy nastawieni wyłącznie na współpracę z zakładami produkcyjnymi. Podejmujemy współpracę z każdym zleceniodawcą, którego zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować. Podejmujemy się zadań pozornie niemożliwych i trudnych do realizacji. Wiele jest zadań, których duże firmy nie podejmują z powodu niskiej opłacalności i zbyt krótkich serii. Do takich prac jesteśmy my. Dokładamy starań aby przy zastosowaniu możliwie niskich kosztów, zachować najwyższą jakość naszych usług i zagwarantować pełną satysfakcję naszych klientów.

Zachęcam Państwa do kontaktu z nami co pozwoli na bardziej szczegółowe zapoznanie z ofertą naszej firmy.